Colofon

Webredactie: Bert van den Broek

Sponsoring: Sander de Wit
Leden: Ron van de Laar
Clubfotograaf: Henriette Rovers
Webmaster: Peter Nooijen

Techniek: Theiner ICT

| Afgelastingen

Eerste interne periode stand      
TeamsAantal wedstrijdenWinstGelijkVerliesDoelsaldoAantal puntenGemiddelde
SCMH 38521+13172,13
SCMH 35+163120101,67
SCMH 58323-1111,38
SCMH 27214+671,00
SCMH 18224-181,00
SCMH 46204-761,00
        
Tweede interne periode stand      
TeamsAantal wedstrijdenWinstGelijkVerliesDoelsaldoAantal puntenGemiddelde
SCMH 42200+763,00
SCMH 13201+272,33
SCMH 32101+331,50
SCMH 35+12101031,50
SCMH 21001-300,00
SCMH 52002-1300,00