Zondag 4e klasse I

| Afgelastingen

DSC 0021 min

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team Uitslag
2-9-2018 14:30 Bavos 1 SCMH 1 1-3
2-9-2018 11:30 SCMH 2 Blauw Geel'38/JUMBO 5 1-4
2-9-2018 12:00 SCMH 3 Gemert 5 6-2
2-9-2018 12:00 SCMH 4 WEC 3 2-3
2-9-2018 10:00 SCMH 5 Erp 9 0-2
9-9-2018 14:30 SCMH 1 Juliana Mill 1 4-2
9-9-2018 11:30 RKVV Keldonk 2 SCMH 2 1-0
9-9-2018 12:00 UDI'19/CSU 9 SCMH 3 2-2
9-9-2018 10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 13 SCMH 4 2-0
9-9-2018 12:00 UDI'19/CSU 15 SCMH 5 0-1
16-9-2018 14:30 SCMH 1 Volkel 1 1-3
16-9-2018 11:30 SCMH 2 Erp 4 2-5
16-9-2018 12:00 SCMH 3 Blauw Geel'38/JUMBO 10 11-1
16-9-2018 12:00 SCMH 4 UDI'19/CSU 13 1-0
16-9-2018 09:45 Margriet 7 SCMH 5 3-2
23-9-2018 14:30 SDDL 1 SCMH 1 2-1
23-9-2018 12:00 Achilles Reek 2 SCMH 2 5-2
23-9-2018 12:00 SCMH 3 FC Uden 4 3-1
23-9-2018 13:00 Erp 7 SCMH 4 6-0
23-9-2018 12:30 FC de Rakt 6 SCMH 5 0-1
23-9-2018 12:00 Schijndel/DE WIT 35+1 SCMH 35+1 2-2
30-9-2018 14:30 SCMH 1 WEC 1 1-0
30-9-2018 11:30 SCMH 2 Odiliapeel/Braks Gro 2 0-0
30-9-2018 12:00 Blauw Geel'38/JUMBO 6 SCMH 3 2-3
30-9-2018 10:00 SCMH 5 Volkel 6 0-3
7-10-2018 14:30 SCMH 1 Avesteyn 1 0-1
7-10-2018 11:30 SCMH 2 Venhorst 2 2-3
7-10-2018 11:00 Boekel Sport 4 SCMH 3 1-2
7-10-2018 12:00 SCMH 4 Nijnsel/TVE Reclame 6 2-1
7-10-2018 10:00 SCMH 5 Irene 3 0-4
7-10-2018 10:00 Hapse Boys 35+1 SCMH 35+1 3-4
14-10-2018 14:30 NLC'03 1 SCMH 1 1-1
14-10-2018 12:00 SCMH 3 Venhorst 3 2-3
14-10-2018 10:00 DVG 7 SCMH 5 3-3
21-10-2018 14:30 SCMH 1 Nulandia 1 0-2
21-10-2018 12:00 FC Uden 3 SCMH 2 6-2
21-10-2018 10:00 SCMH 35+1 SBV 35+1 4-2
23-10-2018 20:15 Blauw Geel'38/JUMBO 8 SCMH 3 4-3
28-10-2018 14:30 Nijnsel/TVE Reclame 1 SCMH 1 2-1
28-10-2018 11:30 SCMH 2 SES 3 1-3
28-10-2018 12:00 DSV 5 SCMH 3 1-6
28-10-2018 12:00 SCMH 4 Blauw Geel'38/JUMBO 12 2-3
28-10-2018 10:00 SCMH 5 VCO 3 5-0
28-10-2018 10:00 Avesteyn 35+1 SCMH 35+1 3-1
4-11-2018 14:30 Boxtel 1 SCMH 1 0-3
4-11-2018 10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 4 SCMH 2 3-13
4-11-2018 12:00 SCMH 3 UDI'19/CSU 7 1-1
4-11-2018 12:00 WEC 3 SCMH 4 2-1
4-11-2018 12:00 Mariahout 5 SCMH 5 1-2
4-11-2018 10:00 SCMH 35+1 Ulysses 35+1 1-4
11-11-2018 12:00 Erp 5 SCMH 3 0-5
11-11-2018 10:00 Irene 2 SCMH 4 1-0
11-11-2018 10:00 SCMH 5 Boekel Sport 8 3-3
17-11-2018 14:30 SCMH 35+1 DAW Schaijk 35+1  
18-11-2018 14:30 SCMH 1 DVG 1 2-2
18-11-2018 12:00 HVCH 6 SCMH 2 0-6
18-11-2018 12:00 SCMH 3 Festilent 3 2-2
18-11-2018 12:00 SCMH 4 FC Uden 8 3-2
18-11-2018 12:00 RKVV Keldonk 4 SCMH 5 3-2
18-11-2018 10:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 SCMH 35+1 2-4
25-11-2018 14:00 Ravenstein 1 SCMH 1 0-1
25-11-2018 12:00 Prinses Irene 3 SCMH 2 3-0
25-11-2018 12:00 SCMH 3 Gemert 4 4-0
25-11-2018 10:00 Schijndel/DE WIT 9 SCMH 4 2-4
25-11-2018 10:00 SCMH 35+1 Ravenstein 35+1 2-3
2-12-2018 14:30 SCMH 1 Cito 1 5-1
2-12-2018 12:00 Schijndel/DE WIT 3 SCMH 3 1-0
2-12-2018 10:00 SCMH 5 Avanti'31 9 0-7
2-12-2018 10:00 Achilles Reek 35+1 SCMH 35+1 1-2
9-12-2018 13:00 UDI'19/CSU 11 SCMH 4 1-6
9-12-2018 10:30 Boerdonk 3 SCMH 5 6-0
23-12-2018 14:00 Boskant 1 SCMH 1 4-1
20-1-2019 14:30 Vorstenbossche Boys 1 SCMH 1  
20-1-2019 12:00 Avesteyn 6 SCMH 4  
20-1-2019 10:00 SCMH 35+1 RKKSV 35+1  
27-1-2019 14:30 SCMH 1 Boxtel 1  
27-1-2019 11:30 SCMH 2 UDI'19/CSU 6  
27-1-2019 12:00 SCMH 3 FC de Rakt 2  
27-1-2019 10:00 Handel 5 SCMH 5  
27-1-2019 10:00 SCMH 35+1 Boskant 35+1  
3-2-2019 14:30 DVG 1 SCMH 1  
3-2-2019 12:00 Handel 2 SCMH 2  
3-2-2019 13:00 UDI'19/CSU 7 SCMH 3  
10-2-2019 14:30 SCMH 1 SDDL 1  
10-2-2019 11:30 SCMH 2 Achilles Reek 2  
10-2-2019 12:00 SCMH 4 Erp 7  
10-2-2019 10:00 SCMH 5 FC de Rakt 6  
10-2-2019 10:00 SCMH 35+1 Schijndel/DE WIT 35+1  
17-2-2019 14:30 WEC 1 SCMH 1  
17-2-2019 11:00 Odiliapeel/Braks Gro 2 SCMH 2  
17-2-2019 12:00 SCMH 3 Blauw Geel'38/JUMBO 6  
17-2-2019 12:00 Boekel Sport 5 SCMH 4  
17-2-2019 09:30 Volkel 6 SCMH 5  
17-2-2019 10:00 Ollandia 35+1 SCMH 35+1  
24-2-2019 14:30 Nulandia 1 SCMH 1  
24-2-2019 12:00 SCMH 3 Erp 5  
24-2-2019 12:00 SCMH 4 Irene 2  
24-2-2019 11:00 Boekel Sport 8 SCMH 5  
24-2-2019 10:00 Boskant 35+1 SCMH 35+1  
10-3-2019 14:00 SCMH 1 Herpinia 1  
10-3-2019 12:00 SCMH 4 Boekel Sport 5  
10-3-2019 10:00 SCMH 35+1 Ollandia 35+1  
17-3-2019 14:30 SCMH 1 Nijnsel/TVE Reclame 1  
17-3-2019 11:30 SCMH 2 HVCH 6  
17-3-2019 12:00 Festilent 3 SCMH 3  
17-3-2019 12:00 FC Uden 8 SCMH 4  
17-3-2019 10:00 SCMH 5 RKVV Keldonk 4  
17-3-2019 10:00 SCMH 35+1 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1  
24-3-2019 14:30 SCMH 1 Vorstenbossche Boys 1  
24-3-2019 11:30 SCMH 2 Prinses Irene 3  
24-3-2019 12:00 Gemert 4 SCMH 3  
24-3-2019 12:00 SCMH 4 Schijndel/DE WIT 9  
24-3-2019 10:00 SCMH 5 Handel 5  
24-3-2019 10:00 Ravenstein 35+1 SCMH 35+1  
7-4-2019 14:30 Herpinia 1 SCMH 1  
7-4-2019 12:00 UDI'19/CSU 6 SCMH 2  
7-4-2019 12:00 SCMH 3 Schijndel/DE WIT 3  
7-4-2019 10:00 Avanti'31 9 SCMH 5  
7-4-2019 10:00 SCMH 35+1 Achilles Reek 35+1  
14-4-2019 14:30 SCMH 1 Boskant 1  
14-4-2019 11:30 SCMH 2 Handel 2  
14-4-2019 12:00 FC de Rakt 2 SCMH 3  
14-4-2019 12:00 SCMH 4 UDI'19/CSU 11  
14-4-2019 10:00 SCMH 5 Boerdonk 3  
14-4-2019 10:00 RKKSV 35+1 SCMH 35+1  
22-4-2019 14:30 Cito 1 SCMH 1  
5-5-2019 12:00 SES 3 SCMH 2  
5-5-2019 12:00 SCMH 3 DSV 5  
5-5-2019 10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 12 SCMH 4  
5-5-2019 10:00 VCO 3 SCMH 5  
5-5-2019 10:00 SCMH 35+1 Avesteyn 35+1  
12-5-2019 14:30 SCMH 1 Ravenstein 1  
12-5-2019 11:30 SCMH 2 Blauw Geel'38/JUMBO 4  
12-5-2019 12:00 SCMH 4 WEC 3  
12-5-2019 10:00 SCMH 5 Mariahout 5  
12-5-2019 10:00 Ulysses 35+1 SCMH 35+1  
19-5-2019 14:30 Avesteyn 1 SCMH 1  
19-5-2019 11:00 Venhorst 2 SCMH 2  
19-5-2019 12:00 SCMH 3 Boekel Sport 4  
19-5-2019 12:00 Nijnsel/TVE Reclame 6 SCMH 4  
19-5-2019 10:00 Irene 3 SCMH 5  
19-5-2019 10:00 SCMH 35+1 Hapse Boys 35+1  
26-5-2019 14:30 SCMH 1 NLC'03 1  
26-5-2019 11:30 SCMH 2 FC Uden 3  
26-5-2019 11:00 Venhorst 3 SCMH 3  
26-5-2019 12:00 SCMH 4 Avesteyn 6  
26-5-2019 10:00 SCMH 5 DVG 7  
26-5-2019 10:00 SBV 35+1 SCMH 35+1  

Agenda

21
jan
Mariaheide
Het kaarten begint om 20:00 uur en het inschrijfgeld bedraagt € 2,50.

18
feb
Mariaheide
Het kaarten begint om 20:00 uur en het inschrijfgeld bedraagt € 2,50.

Vrienden van SCMH

  • logo_widontec
  • logo_gege
  • logo_rabobank
  • logo_hendriks
  • logo-vandenberg
  • logo_dnbrouwer
  • logo_vdoorn
  • logo_hetbroek
  • logo-dwm
  • logo_koek
  • logo_vandendungen
  • logo_wijdeven
  • SPNSR-11-04 C & S Interieurs
  • SPNSR-ALG-15 Jan Kanters
  • SPNRS-17-03 Van Zutphen Bedden
  • VD-Elektro-DEV

Lees meer png