Zondag 4e klasse I

| Afgelastingen

header scmh senioren

Eerste interne periode stand      
TeamsAantal wedstrijdenWinstGelijkVerliesDoelsaldoAantal puntenGemiddelde
SCMH 38521+13172,13
SCMH 35+163120101,67
SCMH 58323-1111,38
SCMH 27214+671,00
SCMH 18224-181,00
SCMH 46204-761,00
        
Tweede interne periode stand      
TeamsAantal wedstrijdenWinstGelijkVerliesDoelsaldoAantal puntenGemiddelde
SCMH 42200+763,00
SCMH 13201+272,33
SCMH 32101+331,50
SCMH 35+12101031,50
SCMH 21001-300,00
SCMH 52002-1300,00

Agenda

30
aug
Uitdelen spullen aan leiders en trainers. Mededelen van de laatste informatie

09
sept
De financiële ledenvergadering, tevens de eerste ALV van het ‘nieuwe’ SCMH, vindt plaats op maandag 9

13
sept
Het is een feit: de korfbalclub en voetbalclub worden één vereniging: SCMH.

banner club

Vrienden van SCMH

  • logo_widontec
  • logo_gege
  • logo_rabobank
  • logo_hendriks
  • logo-vandenberg
  • logo_dnbrouwer
  • logo_vdoorn
  • logo_hetbroek
  • logo-dwm
  • logo_koek
  • logo_vandendungen
  • logo_wijdeven
  • SPNSR-11-04 C & S Interieurs
  • SPNSR-ALG-15 Jan Kanters
  • SPNRS-17-03 Van Zutphen Bedden
  • VD-Elektro-DEV

Lees meer png