Colofon

Webredactie: Bert van den Broek

Sponsoring: Sander de Wit
Leden: Ron van de Laar
Clubfotograaf: Henriette Rovers
Webmaster: Peter Nooijen

Techniek: Theiner ICT

PROEFLES KORFBAL

PROEFLES VOETBAL

header4

JO1714.303e klasse
1TjeuBroek, Tjeu van den
2LuukVelden, van der
3GielHees, van
4AidanBerkel, Aidan van
5LoekVulders, Loek
6ThomasDriessen, Thomas
7StenGraaf, Sten van de
8CasDerksen, Cas
9LuukKanters, Luuk
10LuukHugers, Luuk
11LarsBruggen, Lars van
12ThijsRomijn, Thijs
13PepeGraaf, Pepe van de
14LarsOtto, Lars
15SiebeHoutum, Siebe van
16NoudGraaf, Noud van de
LeidersJeffrey van LieshoutTrainers
Perry van LieshoutMaandag 19.45-21.15
Henk van de Berg
Donderdag 18.00-19.30
Jeffrey van Lieshout

 

MO1713:303e klasse
1EmmaHamers, Emma
2RobinBurgt, Robin van der
3JetKanters, Jet
4LizKuijpers, Liz
5ChristyHutting, Christy
6GuusjeWillems, Guusje
7IsaKapteijns, Isa
8KikiGraaf, Kiki van de
9BiekeKanters, Bieke
10MarijntjeNap, Marijntje
11SamBurgt, Sam van der
12EsraBiggelaar, Esra van den
13SylKanters, Syl
14SuusKanters, Suus
15JipVulders, Jip
16Anne FleurUden, Anne Fleur van
LeidersCindy van de BurgtTrainers
Maandag 18.30-19.45
Cindy van de Burgt
Woensdag 18.30-19.45
Kim van de Nieuwenhuizen

Keeperstraining: Dinsdag 19.15-20.00u olv Jos v Hees

 

 

JO1412.304e klasse
1IgorHutting, Igor
2FinnKuijpers, Finn
3SjoerdPlaat, Sjoerd van der
4JornWit, Jorn de
5SemKanters, Sem
6SiemHoeven, Siem van der
7GijsHoutum, Gijs van
8NiekSchepens
9TijsAsseldonk, Tijs van
10LiamGevers, Liam
11NielsOtto, Niels
12AxelBressers, Axel
13LucRaaijmakers, luc
14LarsWijdeven, Lars
LeidersWillem MaasTrainers
Menno van HeesMaandag 18.30-19.45
Woensdag 18.30-19.45
Willem Maas

Keeperstraining:

Dinsdag 19.15-20.00u olv Jos v Hees

O13G11.005e klasse
1 Keano Vissers, Keano
2 Mats Dijk, Mats van
3 Teun Doorn, Teun van
4 Feline Ritman, Feline 
5 Mirthe Dobbelsteen, Mirthe
6 Viggo Westerlo, Viggo van de
7 Jurre Tillaart, Jurre van den
8 Giel Wit, Giel de
9 Noa Biggelaar, Noa van den
10 Vince Vastenhoven, Vince van 
11 Teun Eekelen, Teun van
12 Filip Dominik, Filip
13 Lana Heijden, Lana van der
14 Jill Haren, Jill van
15 Tijn Dooren, Tijn van
16 Dex Laar, Dex van de
LeidersRoy van der HeijdenTrainers
 Mike van de WesterloDinsdag 18.00-19.15
 Rene van Vastenhoven Rene van Vastenhoven
   
  Donderdag 18.00-19.15
  Roy van der Heijden
   

Keeperstraining:

Dinsdag 18.30-19.15u olv Jos v Hees

JO1109.304e klasse
1SethHones, Seth
2MarnixOeffelen, Marnix van
3DaanJanssen, Daan
4TijnZutphen, Tijn van
5SemVerkuijlen, Sem
6DjaynoLangenhuijsen, Djayno
7JochemPittens, Jochem
8YilanBijland, Yilan
9DaanHagen, Daan van der
10PepijnArk, Pepijn van der
LeidersErwin VerkuijlenTrainers
Martijn LangenhuijsenDinsdag 18.00-19.00
Edwin PittensErwin Verkuijlen
Martijn Langenhuijsen
Donderdag 18.00-19.00
Erwin Verkuijlen
Martijn langenhuijsen

 

J01010.452e klasse
1IanRovers, Ian
2LoetLeest, Loet van der
3JaimyPloegmakers, Jaimy
4WoutDooren, Wout van
5GuusDooren, Guus van
6TeunVanthoor, Teun
   
   
   
   
LeidersBram VanthoorTrainers
 Stefan RoversDinsdag 18.00-19.00
  Bram Vanthoor
  Stefan Rovers
   
   
   

Keeperstraining:

Dinsdag 18.30-19.15u olv Jos v Hees

JO9 groen09.304e klasse
1MikaHeijden, Mika van der
2LiamHeijmans, Liam
3CaineDillen, Caine
4SamBerg, Sam van den
5TrenBroek, Tren van den
6TobyHagen, Toby van der
LeidersPaul van den BergTrainers
Jaap van den BroekDinsdag 18.00-19.00
Mark van Dijk
Jaap van den Broek
Jelle van den Berk
JO9 wit09.304e klasse
1 Pleun Esch, Pleun van 
2 Boaz Berk, Boaz van den
3 Jurre Dijk, Jurre van 
4 Tren Berg, Tren van den 
5 Stef Rijnsoever, Stef van 
6 Leonidis Niniadis, Leonidas 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Leiders Trainers 
 Tijn van den Berg Dinsdag 18.00-19.00
 Jelle van den Berk  Mark van Dijk
   Jaap van den Broek
   Jelle van den Berk
JO8 wit10.455e klasse
1 Raimi Grinsven, Raimi van
2 Lucas Goorts, Lucas 
3 Niek Heijden, Niek van der 
4 Moos Lieshout, Moos van 
5 Luuk Steen, Luuk van 
6 Tijn Verkuijlen, Tijn 
7 Vince Kerkhof, Vince 
8 Jax  Pas, Jax van der 
9 Jason  Verkerk, Jason 
Leiders Trainers 
Sjef van Steen  Dinsdag 18.00-19.00
Mark Goorts  Mark Goorts
  Sjef van Steen 
   

 

JO8 groen10.453e klasse
1TommyDriessen, Tommy
2MorrisKleef, Morris van
3GijsOs, Gijs van
4MaxVanthoor, Max
5BastiaanEttema, Bastiaan
6StijnSchepers, Stijn
7GiesBrouwers, Gies
8DiemEsch, Diem van
9JelteRovers, Jelte
 LeidersMartijn van EschTrainers
Peter EttemaDinsdag 18.00-19.00
Martijn van Esch



 



Keeperstraining:

Dinsdag 18.30-19.15u olv Jos v Hees


JO7Zaterdag 9:30Meierijstad competitie
1DuukBroek, Duuk van den
2LeviNuland, Levi van
3YinteBiggelaar, Yinte van den
4SemThijssen, Sem
5MatsSanden, Mats van der
6JopBerg, Jop van den
7VikDieterman, Vik
8GuusSchepers, Guus
9PietHeuvel, Piet van den
10FerreKleef, Ferre van
11TuurEsch, Tuur van
12DriesKatwijk, Dries van
13BramSchepers, Bram
14StijnBrand, Stijn van den
15  
16  
 17  
LeidersSuzanne de WitTrainers
 Geoffrey DietermanMaandag 18:00-19:00
 Jaap van den BroekTon van Katwijk
  Geoffrey Dieterman
   
   
   
 
 

 

Plusteam  
1 Luuk Kleef, Luuk van 
2 Cas Berg, Cas van den 
3 Tjeu Leenders, Tjeu 
4  
5  
6  
   
   
   
   
   
   
Leiders Trainers 
  Maandag 18.00-19.00
  Tijn van den Berg 
  Kim van Kleef 
   

Agenda

18
okt
Op de kaartavonden is iedereen welkom. Dus óók als je geen lid van SCMH bent

29
okt
overige info volgt zsm.

08
nov
overig info volgt zsm.